Dwayne Harris wraca do Raiders; świetny ruch GM’a Mayocka!

W końcu doczekaliśmy się wiadomości, na jaką czekaliśmy. Raiders podpisują jednego z najlepszych zawodników formacji specjalnych nie tylko w swojej drużynie, ale i w NFL!

Dwayne Harris zostaje w Raiders!

Harris to weteran boisk z ośmioletnim doświadczeniem, a jego wartość jako zawodnik grający na pozycji PR/KR jest wręcz nieopisana. W poprzednim sezonie zasłużył z dwóch, genialnych zagrań.

Pierwsze z nich odbyło się w meczu przeciwko Chiefs, kiedy wyszedł poza pole gry na pierwszym jardzie boiska Raiders i złapał piłkę będąc – de facto – poza polem gry. Taka sytuacja skutkuje karą w stronę drużyny kopiącej(Chiefs) i start ofensywy drużyny odbierającej z 40 jarda.

Geniusz!

Levi Damien on Twitter

After video Dan Fouts “I’ve never seen anything like that. Where a guy makes a mistake and benefits from it?” 🤦‍♀️ https://t.co/8hESvnfCqU

Druga zagrywka, to sytuacja w której włączył mu się instynkt Usaina Bolta. Poczekał, aż wszyscy zawodnicy Denver Broncos będą w pobliżu i nagle odpalił rakiety. To przyłożenie było jednym z najładniejszych – o ile nie najładniejszym – w tym sezonie Oakland Raiders.

Oakland Raiders on Twitter

Upon further review… He gone. #RaiderNation | #DENvsOAK https://t.co/QyhG7TBmU1

Dwayne Harris dwukrotnie został wybrany do AFC Special Teams Player of the Week, oraz notował najlepszy wynik 14.1 jarda po punt return w lidze. To drugi najlepszy wynik w historii organizacji Raiders.

Dwayne Harris rozegrał 103 spotkania, część dla Cowboys, Giants a teraz dla Raiders. Jako returner, miał 159 KR na 4055 jardów(śr. 25.5) oraz 1 TD, plus 177 PR na łącznie 1805 jardów(śr. 10.2) oraz 4 TD.

Jako zawodnik formacji ofensywnej, grający na pozycji skrzydłowego, zdobył 867 jardów w 76 chwytach, dokładając 8 przyłożeń.

Oczekiwałem tej decyzji i bardzo się z niej cieszę.


O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...