Cornerback Rashaan Melvin podpisał kontrakt z Detroit Lions

Niestety, przyszedł czas pożegnań z kolejnym zawodnikiem i tym razem, jest to strata dla organizacji Raiders. Rashaan Melvin, który spędził ostatni rok jako zawodnik S&B, podpisał kontrakt z Detroit Lions. Szczegóły kontraktu nie są jeszcze znane.

Melvin opublikował na Twitterze kilka słów dla Raider Nation.

Rashaan Melvin on Twitter

Im thankful for every opportunity God has placed in my life. We all must go through some things to get to what is actually meant for us. Excited about this next step! 🦁🦁 #onepride

Jak w każdym przypadku, Melvin dziękuje organizacji za to, że w niego uwierzyła i dała mu kolejną szansę. Napisał również, że “boli mnie to, że nie mogłem dać z siebie wszystkiego, ponieważ wiem, że nie grałem w przyjaznym dla siebie systemie”. Możemy tylko domniemać, że był to powód, dla którego Melvin zdecydował się zmienić drużynę.

Raiders podpisali już kilku wolnych agentów, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali organizację z Kalifornii, ale wydaje się, że nie wykonywali żadnych ruchów, aby zatrzymać Melvina w swoich szeregach. Wydaje się, że jego następcą zostanie Nevin Lawson, jeden z najnowszych nabytków defensywy Raiders.

Rashaan Melvin wystartował w siedmiu spotkaniach Raiders, notując 56 tackli i jeden przechwyt. W swojej karierze odwiedził już Tampa Bay, Miami, New England, Baltimore, Indianapolis oraz Oakland. Teraz, czas na grę w Motor City.

Ciekawe, czy odnajdzie się w parze z jednym z najlepszych CB w lidze – Dariusem Slay’em.


O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...