Melvin Gordon o AFC West bez Khalila Macka: “W końcu mogę odpocząć”

Raiders jadą do Los Angeles aby spotkać się z Chargers już jutro. Na szczęście zawodników Chargers, na pokładzie Najeźdźców z Oakland nie ma już Khalila Macka, który jest aktualnie najbardziej hot zawodnikiem w lidze.

Jak mówi biegacz Chargers, Melvin Gordon, decyzja Raiders o wymianie Macka dała zawodnikom w AFC West odpoczynek dwa razy w sezonie.

“O Boże, jestem taki szczęśliwy… Tak się cieszę, że nie musimy się już z nim mierzyć. Jestem nim zmęczony. Mack, Von i Houston? Daj spokój człowieku. W końcu mogę odpocząć,” powiedział Gordon do Roberta Klemenko, reportera Sports Illustrated.

AFC West jest napakowana w dobrych pass-rusherów – z wyjątkiem Raiders – a trener naszej drużyny aktualnie ma dwóch rookies jako starterów na pozycji OT. Pomimo wypowiedzi Dereka Carra, która mówi o tym, że nie czuć iż są to rookies, to ja w to nie wierzę.

Michael Gehlken on Twitter

Raiders will proceed with two rookies at offensive tackle: Kolton Miller at left and now Brandon Parker at right. Derek Carr: “You don’t feel like you have two rookies because they’re so talented.” Parker steps in for Donald Penn (groin, IR).

Gordon słusznie twierdzi, że decyzja Macka o niechęci gry w Raiders(tak, piszę to z premedytacją) daje mu odpoczynek minimum dwa razy w sezonie.

Melvin Gordon zmierzy się z defensywą Raiders, o której wszyscy mało wiemy. Zawodnicy grający na pozycji defensive tackle, PJ Hall i Mo’ Hurst, oraz DE Arden Key, to zawodnicy, którzy rozwijają się ze spotkania na spotkanie. Niestety, nie mieli oni okazji spotkać się z Mackiem.

To będzie gra całej drużyny, ale drużyna – niestety – składa się z małych cząstek. Defensywa Raiders potrzebuje wejść na wyższy poziom o czym powiedział ostatnio Guenther. Muszą częściej wygrywać na linii wznowienia i nie pozwalać na duże zyski, na które liczy Gordon.

Mam nadzieję, że defensywa Raiders pokaże palec Gordonowi, a ten będzie musiał ugryźć się w język przy kolejnym wywiadzie.


O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...