Von Miller: “Ofensywa Raiders zyskała, dzięki Koltonowi Millerowi”

Kiedy Raiders wybrali tackle z UCLA, Koltona Millera w drafcie, wielu z nas myślało, że to jakiś żart. Wszyscy myśleliśmy, że wybierzemy zawodnika z formacji defensywnej, bo pozycja tackle nie wydawała się być naszym problemem. Jeden z najlepszych pass-rusherów w NFL, Von Miller, powiedział, że Raiders znaleźli zawodnika, który zapewni im spokój na tej pozycji na lata.

OLB Broncos, wypowiedział się na temat Koltona Millera.

“77, ten gość jest bestią. Zdecydowanie najlepszy tackle w tym drafcie. Zawsze mówiłem, że Raiders mają najlepszą linię ofensywną w lidze. Ofensywa Raiders zyskała, dzięki Koltonowi Millerowi,” tak na konferencji prasowej Von Miller komplementował rookiego Raiders.

Pozycja “najlepszego tackle w drafcie” to niezbyt duży wyczyn, bo draft wcale nie był głęboki jeżeli chodzi o tą pozycję. Raiders chcieli wybrać Mike’a McGlinchey’a, ale podebrali go 49ers. McGlinchey miał ciężki mecz przeciwko Vikings, jeżeli chodzi o grę na zewnątrz. Kolton Miller może nie pokazał się ze świetnej strony, ale po prostu dał radę. Miał tylko jedną karę za holding, oraz dwukrotnie puścił presję swoją stroną. Nawet patrząc na poziom gry Rams, jeżeli chodzi o biegi na zewnątrz, Kolton Miller jakoś sobie poradził.

Mówi się, że Von Miller jest draftfreekiem, siedzi po nocach w okularach Mela Kipera i ogląda godziny taśm, po czym wystawia taką laurkę Koltonowi Millerowi. Czy tylko on widzi w nim tak dobrego zawodnika, czy my czegoś nie dostrzegliśmy?

Wiadomo, że Von Miller może robić dym, bo prawdopodobnie będzie ustawiany tak, aby miażdżyć naszego rookiego. Ale to właśnie w tym momencie, Kolton Miller może pokazać pełnię nie tylko swoich umiejętności, ale też uporu i charakteru. Jeżeli Raiders uda się zwyciężyć to spotkanie, mam wrażenie, że Kolton Miller zostanie ozłocony, a jeżeli – dodatkowo – nie puści on przeciwników w obręb Dereka Carra, wszyscy dostaniemy na jego punkcie bzika.


O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...