M. Grimes: OL Raiders celowo rani Carra

W poniedziałek w mediach pojawiły się bardzo ciekawe spekulacje pani Miko Grimes, żony CB Buccaneers – Brenta Grimesa – co do tego, że ofensywna linia Raiders celowo puszcza DL przeciwników, aby sackowali Dereka Carra. Powodem jest jego zdanie na temat protestu związanych z hymnem.

Pani Grimes posuwa się bardzo daleko w swoich wypowiedziach, twierdząc, że ostatnia kontuzja pleców Dereka Carra była puszczona celowo. Całą wypowiedź możecie zobaczyć na nagraniu z Revolt TV w programie The Breakfast Club.

http://twitter.com/RevoltTV/status/927879661236969472

Mecz o którym mówi Grimes to spotkanie przeciwko Redskins, w którym Raiders puścili season-high w wysokości czterech sacków, co podobno miało być żywo dyskutowane po spotkaniu w szatni.

Na szczęście, na reakcję zawodników Raiders nie trzeba było czekać długo, a kilka z nich zobaczycie poniżej:

Donald Penn on Twitter

It’s crazy how people will make up lies and tell a story so false and untrue 2 get them some attention I️ hope it was worth it all lies😭😂😭😂😭

Marquette King on Twitter

Folks tryin to come up so hard just to build a following that they gotta create fake news… smh.

Antonio Hamilton on Twitter

This is all the explanation you, I won’t reply back to anything else on this subject… God, Love & Peace 🙏🏾🙏🏾🙏🏾

Późnym wieczorem, sam Derek Carr – jak zwykle w swoim stylu – skomentował wypowiedź Miko Grimes, oczywiście, cytatem z biblii.

Derek Carr on Twitter

Derek Carr on Twitter

https://t.co/biu0H140L6

W odpowiedzi na – chyba nikt mnie nie zabije – kłamstwa Miko Grimes wypowiadziała się Dianna Russini, reportka ESPN, która była w szatni przed meczem z Redskins i jak sama twierdzi, Derek Carr nigdy nie mówił nikomu co ma zrobić w kwestii hymnu.

Dianna Russini on Twitter

Raiders didn’t know what to do. I’m told “Derek Carr never told his team to stand, sit, or kneel. He told them I respect your choice

Nie wiem skąd pomysł na to, aby sugerować coś takiego, może chodzi o to, że pani Miko czuje się mniej ważna od swojego męża? Nie mam bladego pojęcia kim w ogóle ona jest – czasami może się okazać, że jest jakąś celebrytką, czy coś – nie wiem. Wiem tylko, że takie wypowiedzi powodują ruch, który z jednej strony jest niepożądany, ze względu na to, że ktoś to powie dalej i doda swoje grosze, ale ale z drugiej, to może być coś, co sprawi, że OL Raiders będzie mocniej bronić Carra, aby jej udowodnić.

Pewnie trochę przesadzam, ale takie informacje po prostu wyprowadzają mnie z równowagi.


 

O Kamil Słonka 475 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...