Skrzydłowi Raiders łąpią piłki od EJ’a

Podczas kiedy drużyna Oakland Raiders wręcz desperacko potrzebuje skrzydłowego Michaela Crabtreego, który w środę wrócił do treningów, inni zawodnicy korpusu receiverów już łapią piłki od nowego startera na pozycji QB – EJ Manuela.

Pamiętacie, jak było mówione, że skrzydłowi Raiders mogą być najlepszymi, a jak nie najlepszymi, to na pewno w czołówce skrzydłowych w tym sezonie? Ciężko w to uwierzyć. Przez ostatnie dwa tygodnie zdobyli tylko 20 punktów, na pewno złożyła się na to kontuzja Crabtreego i dramatyczna forma Amariego Coopera. Postawa Cordarrelle Pattersona również nie pomaga. Mam wrażenie, że – jak zwykle – oczekiwania spełnia tylko Seth Roberts. Okej, wiem, Crabb jest kontuzjowany.

Nasz podstawowy rozgrywający zmagający się z kontuzją pleców może być poza grą nawet do sześciu tygodni. Kibice NFL nie pozostają dłużni i już porównują Dereka Carra do Tonego Romo, który parał się z wieloma kontuzjami.

Nie ważne, czy będzie to tydzień, czy miesiąc, albo nawet sezon. Drużyna musi grać dalej, więc każda ręka rzucająca i łapiąca będzie na wagę złota. Jak widać na poniższych klipach zamieszczanych przez obserwatorów treningów Raiders, nasi skrzydłowi mają ochotę na podania EJ Manuela.

Michael Gehlken on Twitter

Raiders QB EJ Manuel begins work week, finding Amari Cooper and Michael Crabtree on slants. https://t.co/bpY2mR5qQQ

Matt Schneidman on Twitter

Manuel to Crabtree and Cordarrelle Patterson. https://t.co/8LF87mzxEP

Scott Bair on Twitter

EJ to Crabtree (who is practicing, btw) https://t.co/A0ca3dHAK3

EJ, Powodzenia!


 

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...