JDR: Bowman jutro zagra

Kilka minut temu zakończyła się krótka konferencja prasowa trenera Oakland Raiders, Jacka Del Rio. Jak zapewne się domyślacie, większość pytań odnosiło się do Navorro Bowmana, a najważniejsze z nich dotyczyło tego, czy nowy linebacker Raiders wystąpi w jutrzejszym TNF przeciwko Kansas City Chiefs.

“Prawdopodobnie,” odpowiedział na pytanie dziennikarzy JDR. “Na treningu spisał się świetnie” – kontynuuje trener główny Raiders. Wiadomo, że Bowman nie wystąpi w wielu snapach, ze względu na to, że nie przyswoił sobie jeszcze playbooka, jednak tak jak powiedział JDR, będzie on wykorzystywany tak często, jak będzie to możliwe.

Eddie Paskal on Twitter

The following #Raiders are OUT for tomorrow’s game against the Chiefs: Conley Newhouse

Podczas konferencji prasowej poruszony był również temat zawodników, którzy będą nieaktywni i tak idąc za Jackiem Del Rio jedynymi nieaktywnymi zawodnikami będą CB Gareon Conley oraz RT Marshall Newhouse. Sytuacja z Conley’em zaczyna mnie bardzo frustrować, ze względu na to, że chcielibyśmy już oglądać go w regularnych występach, a ciągle ma problemy z biodrem, które przecież kiedyś były powodem kłótni pomiędzy nim a Jackiem Del Rio. Przypomnę tylko, że sam zawodnik twierdził, że nie ma żadnej kontuzji, natomiast nie był wykorzystywany przez trenera, który jednak twierdził, że Conley jest kontuzjowany. To skomplikowane.

Na pozycji RT zamiast Marshalla Newhouse’a wystąpi Eddie Vanderdoes.

Co najbardziej zdziwiło mnie podczas tej konferencji prasowej, to to, że Jack Del Rio bawił się w najlepsze i nie bardzo wydawał się być przejęty powagą rywala. Powiedział tylko, że nie mogą dać plamy podczas kolejnego meczu w domu.

Być może wymijanie odpowiedzi jest tak amerykańskie, że ja go nie rozumiem, w każdym bądź razie, nie tak powinien zachowywać się trener drużyny, która jest 2-4, a eksperci prognozowali, że Raiders w całym sezonie będą 12-4.


O Kamil Słonka 406 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...