Carr, Amerson opuścili spotkanie z Broncos

Rozgrywający Oakland Raiders, Derek Carr przyjął na swoje plecy kolano jednego z DL Denver Broncos, co skutkowało niemalże bezsilnym osunięciem się na plecy. Wszystko zaczęło wyglądać nieco lepiej, kiedy DC samodzielnie opuścił boisko.

Sports Illustrated on Twitter

Derek Carr is down.

Carr jest w potrzasku drugi tydzień z rzędu, kiedy to jego najlepiej opłacana linia ofensywna w lidze nie pozwala mu na chwilę wytchnienia. W poprzednim meczu Derek Carr sackowany był czterokrotnie.

Po tym, jak został obejrzany przez lekarzy w namiocie medycznym stadionu Denver’s Sports Authority Field, w Mile High City, Derek Carr opuścił płytę boiska udając się do tunelu.

Według informacji podawanych po meczu, Derek Carr miał skurcz mięśni na długości kręgosłupa, a personel medyczny Raiders nie wierzy, że to coś poważnego. Usłyszeliśmy również pozytywne “He should be OK” – co pozwala nam odetchnąć.

Adam Schefter on Twitter

Raiders’ QB Derek Carr suffered back spasms, and team does not believe it be serious, per source, who added, “He should be OK.

Za Adamem Schefterem, podobną informację podał Ian Rapoport, który do cytowanej wypowiedzi dodał jeszcze, że to informacja od Jacka Del Rio, trenera głównego Oakland Raiders.

Ian Rapoport on Twitter

Raiders coach Jack Del Rio says QB Derek Carr is dealing with back spasms. Del Rio doesn’t believe it’s a long-term issue

Niestety, to nie koniec złych informacji. W sytuacji, kiedy AJ Derby zdobył jedyne przyłożenie dla Denver Broncos, ucierpiał CB David Amerson.

To nie pierwszy raz, kiedy Amerson jest ściągany z boiska i badany na wystąpienie wstrząśnienia mózgu. Ostatnio stało się to podczas trzeciego meczu przedsezonowego, a jeszcze wcześniej, w drugim meczu sezonu 2016, podczas porażki w spotkaniu z Falcons.

Raiders mają bardzo mały wachlarz zawodników na tą pozycję, z kontuzjowanym Gareonem Conleyem i Obim Melifonwu o sile cornerbacków stanowią Dexter McDonald, Sean Smith oraz TJ Carrie.

OAKLAND RAIDERS on Twitter

David Amerson has been ruled OUT for the remainder of today’s game. https://t.co/wOY0jw7pbX

Oficjalna informacja jest taka, że David Amerson doznał wstrząśnienia mózgu.


 

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...