PS 2017: Gareon Conley w końcu trenuje!

Podczas wczorajszych treningów zawodnikom Oakland Raiders okazał się on… Wybór z pierwszej rundy draftu, 24. pick – Gareon Conley! Cornerback został aktywowany z listy PUP – physically unable to perform – czyli listy zawodników, którzy ze względu na stan fizyczny nie mogli brać udziału w treningach.

Informację, jako jeden z pierwszych podał Scott Bair, dziennikarz NBC Sports Bay Area:

Scott Bair on Twitter

Gareon Conley is out here at practice, stretching with the team. Passed his physical, off the PUP list.

Conley zaimponował głównemu trenerowi – Jackowi Del Rio – tym, ile serca wkładał w treningi podczas minicampu. Później, został on posadzony na ławce z komendy Reggiego McKenziego z powodu shin splints czyli problemem z mięśniami w okolicach podudzia.

Z tego powodu między Conley’em a McKenzim powstała nie mała jadka, ponieważ sam zawodnik twierdził, że nie ma wyżej wymienionego problemu. Drużyna nie podejmowała większych działań w tej kwestii a Gareon po prostu siedział na ławce. Teraz czas, aby wybór z pierwszej rundy NFL Draft 2017 w końcu pokazał co potrafi.

Nie chodzi o to, żeby zobaczyć zawodnika Ohio State na boisku, chodzi głównie o to, aby wykorzystać jego możliwości i fizyczność do poprawy gry naszego secondary, które z meczu na mecz dostaje coraz większe pstryczki w nos.

Patrząc na to, że Sean Smith gra na pozycji hybrydy linebackera, ogólnie trenując z drugim unitem secondary, a David Amerson przeszedł pierwszy poziom concussion protocol, co oznacza, że powoli będzie wracał on do treningów, Conley na pewno wystąpi w czwartkowym spotkaniu przeciwko Seattle Seahawks. Miejmy nadzieję, że pokaże się z tak dobrej strony, aby wyjść w pierwszym składzie podczas otwarcia sezonu regularnego NFL 2017.

Scott Bair on Twitter

Raiders top pick Gareon Conley activated off PUP https://t.co/4j0GltQ6P8


 

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...