Megatron: Chciałbym zagrać z Carrem

Emerytowany zawodnik Detroit Lions – Calvin Johnson, popularnie zwany Megatronem – wydaje się być skory do powrotu na boisko. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że jednym z pomysłów na wybór drużyny jest Oakland Raiders. Właściwie, to powodem nie jest sama organizacja Raiders tylko nasz młody quarterback Derek Carr.

Sam Megatron ostatnio dość mocno romansuje z Raiders, o czym mogliście przeczytać w poniższym wpisie:

Amari Cooper i przepracowany offseason

Podczas ostatniej konferencji Calvina Johnsona,został on zapytany kto jest jego ulubionym rozgrywającym. Po tym kiedy wymienił dwóch legendarnych rozgrywających Green Bay Packers, na jednym oddechu wymienił również Dereka Carra.

“Kiedy przychodziłem do ligi, on już kończył karierę,” mówi Johnson o Brett’cie Favre. “Widziałem jak grał dla Packers. Aaron Rodgers jest kolejny gościem z Green Bay, który ma armatę w ręce. Jest jeszcze jeden młody kot z którym się spotkałem, Derek Carr z Oakland. Uwielbiam tego gościa.”

Tak jak możecie przeczytać w wyżej przytoczonym artykule, gwiazdor Lions był już łączony z Raiders w związku z jego aktywnością podczas OTA’s, gdzie zaproszony przez OC Todd’a Downinga pomagał rozwijać się Cooperowi i innym skrzydłowym. Podobno po OTA’s, Megatron został zaproszony przez Jacka Del Rio na partyjkę golfa, gdzie również byli Todd Downing i Derek Carr. Nadzieje zaczęły rosnąć.

Jednakże, kibice Oakland Raiders nie byli tak zachwyceni, zainteresowani czy pobudzeni informacją o ewentualnym powrocie Megatrona jak w przypadku Marshawna Lyncha. Być może brak tej presji jest jednym z czynników, dla którego Johnson nie był/jest tak zmotywowany jak Beast Mode.

“Utknąłem z moim kontraktem w Detroit, a oni powiedzieli mi, że nie mnie nie zwolnią,” powiedział Johnson dla FIDAF TV“Musiałbym do nich wracać… Nie widzę szans, aby w tym momencie wygrali Super Bowl, z tą drużyną i takim wysiłkiem, to byłaby strata mojego czasu, wylewałbym z siebie siódme poty, co nie przynosiłoby efektów.”

Wydaje się, że historia zatacza koło, tylko w innej głowie. Calvin Johnson zazdrości Marshawnowi Lynchowi? Beast Mode też na początku mówił, że chce wrócić, ale nie wie gdzie, że boi się kontraktu z Seahawks itd. Sytuacja wygląda tak samo jak w obecnym przypadku legendy Detroit Lions. Sam zawodnik nie wierzy w to, że Lions go zwolnią – w czym się z nim zgadzam.

Uważam, że Lions za nic w świecie nie zwolnią Megatrona ponieważ wiedzą, że on ciągle może. Może i to dużo, szczególnie ze świetnym rozgrywającym. Stafford podobno jest dobry(napisałem podobno, bo nigdy nie mogłem odnaleźć w nim pierwiastka tych “dobrych” umiejętności), jednak sama sympatia Megatrona oraz to, jak bardzo ceni Dereka Carra mówi tylko tyle, że – w najdalszych marzeniach – możemy wpisać Calvina Johnsona na listę “oczekujących na zwolnienie w celu dołączenia do Oakland Raiders.”

Fantazja? Jak najbardziej, ale czy z Lynchem to nie była fantazja?


 

O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...