Wolni agenci: Holmes w Buffalo Bills

Teraz to już całkiem serio. Poprzednie informacje, które wiązały się z błędem w NFLPA, mówiły, że Andre Holmes podpisał trzyletni kontrakt w Buffalo Bills, teraz stają się faktem. Poinformował nas o tym niezawodny Ian Rapoport.

Ian Rapoport on Twitter

FA WR Andre Holmes is signing with the #Bills, source said. For real this time

Błędny deal, miał trwać trzy lata i być warty 4,5 miliona dolarów, z czego połowa miała być gwarantowana. Nowe informacje mówią, że jego pensja wzrośnie do 6,5 miliona dolarów.

Ian Rapoport on Twitter

For the #Bills and new WR Andre Holmes, it’s a 3-year deal worth $6.5M total, source said. A new home for the ex-#Raiders target

Andre Holmes spędził w Oakland Raiders cztery sezony(2013-2016), w których rozegrał 58 spotkań. Występy te, przełożyły się na 1451 jardów oraz 12 przyłożeń. Średnio zdobywał około 25 jardów na spotkanie przy procencie złapanych podań poniżej pięćdziesięciu. Ostatnio zasłyną świetną grą w formacji specjalnej, na pozycji gunnera.

Andre Holmes wstawił na swój twitter post, w którym pożegnał się z Raider Nation.

Andre Holmes on Twitter

Thank you #RaiderNation

Dziękujemy za te kilka wspólnych lat, Andre!

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...