Derek Carr: Mogę już grać!

I de facto zadziwię was, ponieważ większość myślało, że chodzi o relokację. Event odbył się w poprzednim tygodniu, więc nikt nie mówił oficjalnie, że Raiders przenoszą swoje talenty do Las Vegas. Derek Carr wraz ze swoim bratem Davidem uczestniczyli w Chalk Talk, czyli programie w którym odpowiadają na zadawane przez publiczność pytania.

Skoro nie mogli zapytać o relokację, jeden z widzów(po głosie można stwierdzić, że to bardzo młody człowiek), zapytał o to jak idzie rehabilitacja nogi, na co Derek odpowiedział w następujący sposób:

http://twitter.com/RAIDERS/status/847519262977646592

“Mógłbym grać w tym momencie.” – powiedział niemalże tańcząc gwiazdor Oakland Raiders.

Przypomnę tylko, że Derek Carr złamał kość strzałkową w 16 tygodniu sezonu 2016, kiedy to Raiders rozgrywali mecz przeciwko Colts. Kontuzja ta kosztowała go brakiem udziału w playoffach przeciwko Houston Texans.

W tym momencie trenerzy oczekują, że Derek Carr będzie gotowy do gry za kilka tygodni, co świadczy o tym, że prawdopodobnie przejdzie on cały okres tzw. OTAs(zorganizowanych aktywności drużynowych). Na ten temat wypowiedział się trener Raiders Jack Del Rio: “Nie ma powodów, żeby traktować go lżej, ten gość pali się do gry. Wpadłem ostatnio zobaczyć jak sobie radzi i zobaczyłem, że trenował na pełnych obrotach dopóki mnie nie zobaczył(śmiech). Porusza się sprawnie i mam wrażenie, że sam jest zadowolony z tego co do tej pory odbudował. Oczekujemy, że będzie on dostępny w stu procentach na OTAs.”

Głos w sprawie zabrał również nasz nowy skrzydłowy Cordarrelle Patterson, który powiedział, że nie wyobraża sobie treningów przedsezonowych bez udziału “magicznej ręki Dereka Carra”.

Nie ma się co oszukiwać, to wspaniałe wiadomości, które płyną do nas z obozu Raiders i od samego Dereka Carra. Czekamy na świetnie przepracowany – wciąż jeszcze – offseason, oraz wejście na pełnej podczas przygotowań na przedsezonowych treningach z drużyną.

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...