Jack Del Rio podpisuje nowy 4-letni kontrakt!

From right to left, Oakland Raiders owner Mark Davis, new coach Jack Del Rio, Jack's wife Linda Del Rio and general manager Reggie McKenzie pose after a news conference Friday, Jan. 16, 2015, in Alameda, Calif. (AP Photo/Ben Margot)

Piątkowego wieczoru, kiedy to księgowi drużyny z Oakland mieli już zamykać konta, a prawnicy zamykali swoje biura, Mark Davis zaszokował wszystkich wiadomością, na którą każdy z nas kibiców Raiders czekał od pierwszego dnia offseasonu.

Drużyna Oakland Raiders podpisała head coacha Jacka Del Rio na nowych warunkach, na kolejne cztery sezony!

“Raiders musieli docenić Jacka Del Rio, nagradzając go nowym, czteroletnim kontraktem,” pisze Mark Davis w swoim komunikacie. “Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy budować nową siłę, a to jeden z tych kroków, który jest konieczny jeżeli chcemy osiągać sukcesy.”

Jack Del Rio miał jeszcze dwa lata kontraktu, który również miał trwać cztery sezony. Kontrakt ten został podpisany na początku sezonu 2015.

Przez dwa sezony kiedy trenował drużynę, której fanem był od młodości Raiders mieli bilans 19-13, wliczając 12-4 w ostatnim sezonie, kiedy to pierwszy raz od 14 lat drużyna zawitała w playoffs.

Kolejny raz przekonywujemy się, że Mark Davis ma nosa, a jego czary, które pozwoliły ściągnąć Jacka Del Rio do Oakland okazały się przyjazną magią dla kibiców Silver&Black. JDR przez 9 lat był trenerem głównym Jacksonville Jaguars, a przez trzy ostatnie lata poza Raiders, był koordynatorem defensywy w Denver Broncos.

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...