Znamy przeciwników Raiders w sezonie 2017

Drużyna Marka Davisa – Oakland Raiders nie poznała jeszcze oficjalnego kalendarza, który tradycyjnie pojawi się w okolicach kwietnia. Końcówka sezonu regularnego to moment, kiedy trenerzy poznają bank przeciwników z podziałem na mecze domowe, oraz wyjazdowe.

Dom: New England Patriots, New York Jets, Dallas Cowboys, New York Giants, Baltimore Ravens, Denver Broncos, San Diego Chargers, Kansas City Chiefs

Wyjazd: Tennessee Titans, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Washington football club, Denver Broncos, San Diego Chargers, Kansas City Chiefs

W tym roku Oakland Raiders zagrają przeciwko całej dywizji NFC East oraz AFC East, po dwa spotkania przeciwko rywalom z własnej dywizji – AFC West, oraz dwóm innym zespołom.

Raiders zagrają w domu przeciwko Baltimore Ravens, oraz na wyjeździe przeciwko Tennessee Titans. Przeciwnicy zostali rozstrzygnięci poprzez ostateczną kwalifikację po sezonie regularnym. Silver&Black zakończyli sezon na drugim miejscu, co oznacza, że zagrają z drużynami, które zajęły drugie miejsca w konferencji AFC – padło na AFC North oraz AFC South.

Ciekawe spotkania to na pewno pojedynki domowe z New England Patriots oraz Dallas Cowboys. Kilka spotkań na pewno będzie rozgrywane w tzw. primetime. NFL nie przewiduje wpływu relokacji Raiders na ten sezon, ponieważ drużyna Marka Davisa rozegra w Kalifornii jeszcze co najmniej dwa sezony.

O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...