Schefter: Raiders szykują wielki kontrakt

Thursday, Aug. 5, 2010 -- Cortland, N.Y. -- SUNY Cortland -- On the Road to Camp -- NFL Insider Adam Schefter at New York Jets' training camp

Derek Carr dostanie kupę kasy, na poważnie.

Mamy okres, kiedy to młody rozgrywający Najeźdzców coraz bardziej udowadnia, że jest zawodnikiem kalibru franchise-player, co potwierdzają jego nominacje do nagrody MVP w właściwie wszystkich mediach związanych z NFL. Adam Schefter podaje, że Oakland Raiders szykują dla niego monstrualny kontakt na zakończenie sezonu 2016.

Następny offseason to idealny czas aby przedstawić nową umową Derekowi Carrowi, ponieważ ma on kontrakt kończący się w 2017 roku, który podpisał jako zawodnik drugiej rundy w 2014 roku.

Adam Schefter sugeruje, że Carr może dostać naprawdę wielkie pieniądze. Nawiązuje do kontraktu, który po świetnym starcie swojej kariery dostał Andrew Luck. Przypomnę, że Colts uczynili go najlepiej opłacanym zawodnikiem tamtego lata, dając mu kontrakt na sześć sezonów i 140 milionów dolarów.

Czy Raiders faktycznie aż tak zakochali się w swoim wyborze z Fresno Sate, który w tym momencie sezonu ma 66,3% udanych podań oraz 2,321 jardów, 17 przyłożeń i tylko trzy przechwyty oraz jest jednym z elementów, który wyprowadził Raiders na poziom 6-2 przed W9.

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...