Plusy i Minusy vs. Texans

Oakland Raiders wide receiver Amari Cooper breaks away from Houston Texans defensive end D.J. Reader on his way to scoring a touchdown during the second half of an NFL football game Monday, Nov. 21, 2016, in Mexico City. (AP Photo/Eduardo Verdugo) ORG XMIT: MXGB221

Za nami futbolowa fiesta w Mexico City. Dużo kontrowersji co do pracy sędziów, wynik zmieniający się w tempie ekspresowym oraz laser na twarzy Osweilera. To i wiele więcej w dzisiejszym zestawieniu +/-! Zaczynamy!

Plusy

  1. Amari Cooper. W tym tygodniu jego sinusoida jest w plusie więc i w naszych plusach nie mogło go zabraknąć. Solidny występ WR. Amari został nominowany do nagrody „Castrol EDGE Clutch Performer Of The Week” za jego 35 jardową akcję zakończoną przyłożeniem, które ostatecznie dało zwycięstwo chłopakom z Oakland.
  1. Jamize Olawale. Kto powiedział, że fullback nie ma szybkości? Olawale zafundował chyba największy power-run dla Raiders w całym meczu. 75 jardów zakończone TD. Tym samym Jamize ustanowił swój prywatny rekord. Dodatkowo jest to najdłuższy dystans biegowy w szeregach Oak-Town od 1990 roku.
  1. Bruce Irvin. Można powiedzieć, że wszędzie było go pełno. Świetny mecz w wykonaniu LB. Na swoje konto zapisał 10 tackli, 1 sack i 1 QB hit! Doskonała postawa w obronie, Panie Irvin!

Minusy

  1. Latavius Murray. Etatowa maszynka do przyłożeń nie błyszczała w starciu z Texans tak jak nas do tego przyzwyczaiła. Zaledwie 33 jardy wybiegane przez RB to ekstremalnie słaby wynik. No dobrze, miał jedną dobrą akcję… Żeby nie było.
  1. Michael Crabtree. Kolejny, wydawałoby się, pewniak w składzie Jacka Del Rio podczas wizyty w stolicy Meksyku został chwilowo okradziony z talentu. 5 jardów? To zdecydowanie za mało jak na gracza tego kalibru.
  1. Ktokolwiek był odpowiedzialny z krycia Tight Enda. Uwaga! Prywatna opinia więc haters gonna hate! Zdaję sobie sprawę, że CJ Fiedorowicz jest solidnym TE, ale jak to możliwe, że w 80% akcji był niekryty?! 6 złapanych piłek i 82 jardy?! Strach pomyśleć co by było, gdyby to był Gronk! Ktoś z obrony zasługuje tu na dobrego „liścia”…

Wyróżnienia: Zawiłe decyzje sędziów oraz snajper na trybunach.

brock-osweiler-laser

O Tomasz Józefowicz 15 artykułów
Fan futbolu i koszykówki. Z zachodniego wybrzeża kibic Raiders, ze wschodniego Giants i Knicks. Słucham starego rocka, mam wyrozumiałą dziewczynę i podobno jestem niezłym Linebackerem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...