Aldon Smith podpisał dwuletnią umowę!

Jak dla mnie wiadomość ta nie jest żadnym zaskoczeniem, aczkolwiek dopiero wczoraj podano oficjalną informację, która mówi, że Aldon Smith jest zawodnikiem Raiders! Piszę tak, ponieważ nie wyobrażałem sobie tego, aby Aldon nie dostał nowej umowy od włodarzy z Oakland.

Na dzień dzisiejszy znamy dużo szczegółów tego kontraktu, wiemy, że będzie on trwał dwa lata, w których wściekły linebacker zarobi minimum 11 milionów dolarów. Kontrakt finalnie może być wart 19,5 mln – bonusy te mają być uzależnione od liczby sacków oraz wyboru do Pro Bowl. Ważną informacją jest też to, że jeżeli Aldon Smith wróci z zawieszenia i w przeciągu trwania kontraktu NFL zawiesi go za coś ponownie, umowa jest automatycznie zrywana.

Aldon Smith w następnym sezonie powinien zagrać około 6 spotkań, ponieważ zawieszenie wygasza 17 listopada. 6 tygodni nie jest długim okresem, dlatego też włodarze Raiders zdecydowali się na dodatkowy sezon.

W sezonie 2017 jego zarobek może wynieść nawet 9,75mln, co będzie go plasowało w TOP 5 na swojej pozycji.

Jestem bardzo zadowolony z tego, że Aldon Smith zostaje w Raiders. Już nie mogę się doczekać tych spotkań, kiedy razem z Mackiem i Irvinem będą jednym z najlepszych trio w lidze. No dobra, może nie najlepszych, ale żaden rozgrywający nie będzie mógł się czuć bezpiecznie stając przed obroną Raiders.

O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...