Zostajemy w Oakland!

Dzisiaj w nocy naszego czasu, drużyna Raiders osiągnęła porozumienie z Oakland-Alameda County Coliseum Joint Powers Authority w sprawie przedłużenia wypożyczenia stadionu na następny sezon! Porozumienie zawiera również opcję zespołu, na przedłużenie umowy z jednego do aż trzech lat. Możemy więc powiedzieć, że bardzo możliwe, iż Raiders będą dalej grać w Oak-Town przez jeszcze 3 lata.

Z informacji czysto biznesowych, Raiders już 11 raz z rzędu nie podniosą ceny biletów. Karnet na mecze domowe Raiders będzie dalej kosztował $225, czyli około 885zł.

Mówi się, że Raiders do negocjacji zaprosili człowieka, który pomógł w wybudowaniu nowego stadionu 49ers, Levi’s Stadium. Dobrze jest czerpać, z dobrych wzorców. Jedyną opcją na wybudowanie nowego stadionu i zatrzymanie NFL w Oakland jest kolejna, długoterminowa umowa z drużyną Marka Davisa zawierająca środki na budowę nowego, wspólnego stadionu dla organizacji oraz miasta, z przestrzenią biznesowo-handlową.

O Kamil Słonka 498 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...