Znamy przeciwników z następnego sezonu!

Pomimo braku aktywności Raiders w niedzielę, liga wynagrodziła nam to z nawiązką. Nad ranem polskiego czasu ukazał się spis drużyn, z którymi zmierzymy się w następnym sezonie. Nie jest to jeszcze gotowy terminarz, ale dobrze znać przeciwnika.

Sytuacja wygląda tak, że jest to oficjalna wiadomość i nie możemy spodziewać się już żadnych zmian, dlatego warto jest to przeanalizować. Na spekulacje odnośnie bilansu następnego sezonu jest zdecydowanie za wcześnie, więc od tego się powstrzymam.

Drużyny, które podejmiemy w spotkaniach domowych:

Denver Broncos, KC Chiefs, San Diego(?) Chargers, Houston Texans, Indianapolis Colts, Atlanta Falcons, Caroline Panthers oraz Buffalo Bills.

Drużyny, z którymi zagramy na wyjeździe:

Denver Broncos, KC Chiefs, San Diego(?) Chargers, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaners oraz Baltimore Ravens.

Pierwsze wrażenie, po przeczytaniu tej rozpiski jest takie, że terminarz na wyjeździe jest łatwiejszy niż w obecnym sezonie. Analitycy twierdzą, że jest to jeden z łatwiejszych kalendarzy od lat. Ja się cieszę, bo jak to się mówi, nie pięścią go, to nogąWszystko okaże się za kilka miesięcy, kiedy będziemy znali już zarys składów poszczególnych drużyn. Wtedy będziemy mogli rozpocząć – niepełne, ale jednak jakiekolwiek – dywagacje na temat bilansu w następnym sezonie.

 

O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...