Halo, co tam słychać? #3

Mamy czwartek, dla niektórych dzień w którym zaczyna się weekend, dla drugich kolejny wieczór spędzony w oczekiwaniu na upragniony mecz Raiders. Niestety, jestem z tej drugiej opcji. Trzeba jednak trzymać rękę na pulsie i zobaczyć to ma się dzieje w naszej drużynie.

Jak doskonale wiecie w niedzielę podejmujemy wyżej notowanych KC Chiefs, którzy są 6-5, z czego mają streak 5-0 – bestie… My jednak się nie martwimy, pozycja underdogga, która jest tak pożądana w naszym przypadku jest po naszej stronie, a wielu ekspertów mówi o możliwej “sensacyjnej” porażce Chiefs na naszym stadionie. Pożyjemy – zobaczymy. Większość bukmacherów przewiduje naszą porażkę, nie znaczną, ale jednak dla przykładu, bukmacherzy w Vegas określą, że mecz zakończy się wynikiem 24-21 dla KC ChiefsBullshit.

Pamiętacie, co ostatnio z Chiefs zrobil Latavious Murray? 

latavius-murray-touchdown-run-against-kansas-city-a

Tego mu życzymy  w niedzielnym występie!

Na pierwszym treningu w tym tygodniu żaden z naszych kontuzjowanych zawodników nie trenował. Wliczając w to: Charlesa Woodsona, Taiwana Jonesa i Rodneya Hudsona. O ile występ tego pierwszego jest niezagrożony, tak dzisiaj można było znaleźć informację na temat pełnej dyspozycji Taiwana Jonesa. Najlepszą informacją jest to, że center Rodney Hudson jest na dzień dzisiejszy określany mianem day-to-day. Tak więc nie zdziwię się, jeżeli zobaczymy go na boisku przeciwko KC Chiefs.

Amari Cooper oraz  Derek Carr zostali nominowani do nagród za tydzień 11. Odpowiednio Coop na Pepsi Rookie Of The Week, a Carr na Castrol Edge Clutch Performer of the WeekKlikając w link automatycznie zagłosujecie na naszych zawodników.

120914-tuck-cp

Justin Tuck został nominowany do nagrody Walter Payton Man of the Year, jest to nagroda do której drużyna nominuje jednego zawodnika. Wyróżnienie to jest związane z działalnością dobroczynną, charytatywną danego człowieka. J-Tuck bardzo zaangażował się w naukę oraz rozpowszechnianie czytania wśród młodych – świetna sprawa, bo skąd dzieciaki mają czerpać wzorce i uczyć się odpowiednich postaw, jak nie z książek.

 

O Kamil Słonka 499 artykułów
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...