Odszedł Richard Romanski

Dzisiaj rano całą rodzinę Oakland Raiders dotknęła straszna wiadomość. Zmarł Richard Romanski, który ponad pięć dekad odpowiadał za przygotowanie sprzętowe w drużynie z Oakland.

“Cała rodzina Oakland Raiders jest pogrążona w smutku, w związku z odejściem Richarda Romanskiego.” – powiedział Mark Davis, obecny właściciel Raiders. “Dick był bardzo lojalnym, niestrudzonym profesjonalistą od ponad pięciu dekad. Jest on jednym z wielkich bloków, które pomogły nam zbudować naszą wspaniałą organizację. Jego wkład w naszą organizację jest kontynuowany do dziś dzień, przez jego syna Boba, obecnego menedżera sprzętu Raiders. Nasze myśli i modlitwy skierowane są dzisiaj do rodziny rodziny Romanskich.”

Romanski dołączył do Raiders w 1963, w tym samym roku, w którym AL Davis został nazwany trenerem głównym, oraz generalnym menedżerem drużyny American Football League. Podczas dwuletniego pobytu w wojsku był rozgrywającym, a później trenował razem z Alem Davisem.

Urodzony w Milwaukee, Wisconsin., Romanski był zawodnikiem na poziomie kraju przez dwa ostatnie lata w Messmer High School w: futbolu, hokeju, boksie, koszykówce i baseballu! Został przyjęty do Hall of Fame szkoły w 2002r. Był Catholic All-American na St. Norbert College i tam również znalazł się w HoF, w roku 1988.

Pokój jego duszy,
RaiderNationPolska

O Kamil Słonka 504 artykuły
All-Time Raider. Wielki fan Mike'a Vicka. Poza Oakland Raiders sympatyzuję Pittsburgh Steelers. Wierny fan rapu z zachodniego wybrzeża USA, trochę czapkarz, buciarz. Więc? Pogadamy o footballu?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz...